שטח צבאי סגור! לא למתנחלים

Updated: Nov 20

בעולם מקביל

בעולם מקביל אין כיבוש. יש רק את הצבא המוסרי בעולם שמגן על העם הנבחר. לא משהו שצריך לדבר עליו, בטח לא בחדשות. בעולם מקביל מותר לגרוס ומותר לגרוס שזה בסדר לגרוס, כי מי היא חושבת שהיא??

בעולם מקביל יש מעשים אבל אין השלכות. מותר לחמוד ומותר לאנוס ומותר לדכא ומותר לגנוב, נשיא המדינה יושב במכונית המילוט כך שיהיה בסדר. בעולם מקביל נבחרי הציבור לא חייבים דין וחשבון למשלמי המשכורות שלהם. הם מורמים מעם מנותקים מהמציאות וטוב להם ככה.

ששש.... מתעלמים, אתם מתבקשים לא להפריע.

הבעיה היא שעולם מקביל הוא אשליה, בועה שתתפוצץ. בקרוב יותר או בקרוב פחות העולם האמיתי ידרוש את מקומו חזרה והעולם המקבילי יעלם כלא היה.

גם מי שלא רוצה לדעת ידע, גם מי שלא רוצה לשלם ישלם.

#

בעולם האמיתי, צה״ל הוא ארגון פשע שמספק פרוטקשן לאידיאולוגיה משיחית ומרושעת. מסייע למתעללים בחסרי ישע בזמן שמפקדיו הגבוהים מתעלמים או מארגנים עוד כסף. שר הביטחון והרמטכ״ל כולם לא יודעים שזה קורה, הם עדיין בעולם מקביל. בעולם האמיתי מדובר בארגון עשיר ומושחת שמשרת חברה עשירה ומושחתת. צה״ל, כמו הפוליטיקה שלנו ונבחרת הכדורגל שלנו ומערכת הבריאות שלנו ומערכת המשפט שלנו וכמובן התקשורת שלנו, הוא בסך הכל מראה למי שאנחנו בעולם האמיתי. לכן אנחנו כל כך מתעקשים לחיות בעולם המקביל.


אבל בעולם האמיתי הכל ייחשף