אמא בואי!

!בואי נדבר על זה

בואי! נדבר על זה, כי גם האמא הכי גיבורה צריכה "חדר משלה", מרחב בטוח ומיטיב לעבד בו חוויות ותחושות, אלימות שספגה בגוף ובנפש, ולתעל את האדרנלין שלא נותן מנוח לפעמים. אז במיוחד בשבילכן, אמהות יקרות -  אלה שרצות עם המפגינים, מסייעות ביד אחת ומתעדות ביד שנייה, אלה העומדות בצמתים וסופגות עלבונות, ביצים ובקבוקים, אלה שמאיישות את החמ"לים עד השעות הקטנות - יצרנו את "בואי! נדבר על זה", כדי שכל אחת תוכל להתחבר ביום ובשעה הנוחה לה ולקחת חלק בשיחה פתוחה במרחב המוחזק על ידי נשות מקצוע מובילות.

קבוצות אזוריות 

קהילות אקטיביות בזמן ההפגנות בבלפור, תל אביב חיפה ובאר שבע. גשרים, צמתים מדן ועד אילת. 
 

קהילת אמהות 

כולנו מגויסות עכשיו לעמוד ביחד ולהצטרף לקמפיין #אמהות נגד אלימות המשטרה ברשתות החברתיות, בעמידה משותפת במשמרות המחאה בתחנות המשטרה, בהפגנות, בבתי משפט, בתקשורת בהם נצעק בשקט ונסמן את לאלימות ללא אלימות. 

דיונים, חדשות ועדכונים שוטפים.
החברות עוברות סינון גבוה מתוך מטרה לשמור על פרטיות החברות, חופש הדיון והעברת המסרים

משמרות מחאה בתחנות המשטרה - ביום רביעי רחובות  בימי חמישי באר-שבע, קריית מלאכי, זבולון בקריות. אימהות באפוד צהוב מצטרפות לאימהות האתיופיות שמזה 4 שנים מפגינות מדי שבוע מול תחנות משטרה ברחבי הארץ. הן מלוות את ילידיהם כאשר הם יוצאים לבילוי, כאשר הם נוהגים, כאשר הם יושבים על ספסל בגינה. שיטור יתר, משטור גזעני המבוסס על דעות קדומות וחוסר ידע  והבנה קהילתית  הוא פעולה אלימה של המשטרה והתפקיד שלנו להתנגד לה. 

יוצאות להפגין?

מידע שימושי למפגין/ה ונהלי חירום

 

מידע חיוני מלא ועדכונים 

מוקד חירום הפגנות:  לשיחות ולווטסאפ: 050-5439888

מידע בנושא עצורים:  050-3323107  או  054-3010142

דיווח על מעצרים (ווטסאפ בלבד):  050-8951502

סיוע רפואי:  מד"א 101 או איחוד הצלה 1221


חובש בכיר: עזרא פרנק  052-2599446


עזרה ראשונה:  טלי רובין  055-2685274

מתחם חרום רפואי בבלפור:  בפינת אגרון ליד שופרסל שלי